Ще один важливий для нас напрямок допомоги — діти.

#comfykiddo

Ми беремо активну участь в устаткуванні дитячих лікарень. Разом з БФ KIDDO точково допомагаємо дітям, які борються з тяжкими хворобами.
Ми підтримували проєкти ДОБРОФОН та #ЩедрийВівторок, завдяки яким залучали наших покупців до допомоги дітям.
Я БУДУ..!
…Архітектором. Вчителькою. Блогером… Кожна дитина мріє займатися улюбленою справою. Спілкуватися з друзями, ходити до школи, радіти своїм успіхам. Просто ЖИТИ. Та буває, що в цих історіях все вирішують ліки. Невеличка умова, яка супроводжує дитину протягом цього шляху до мрії.
Обов’язкові ліки, без яких дитина не може нормально жити.
Хочу допомогти
У хронічних захворювань немає карантину. Тисячи дітей щодня потребують коштовного лікування. Просто для того, щоб нормально жити. Без болю і страждань. Цим дітям потрібна наша грошова допомога.
Колмаков Артем, 11 років
Синдром мінімальної мозгової дисфункції, астено-невротичний синдром на резидуальному фоні, нейрогенна дисфункція сечового міхура
Залусська Ніколь, 10 років
Синдром Шерешевськго-Тернера
Котунов Єлисей, 5 років
Сахарний діабет І типу
Васьковський Макар, 13 років
Сахарний діабет І типу
Казакова Оля, 16 років
Муковісцидоз із панкреатичною недостатністю, вторинна кардіомеопатія
Прямо зараз деякі з них ВЖЕ ОТРИМУЮТЬ лікування завдяки благодійним фондам, волонтерам, просто небайдужим людям. Благодійний фонд KIDDO надає адресну допомогу 370 важкохворим дітям, в тому числі з хронічними захворюваннями.
COMFY подвоює кожну суму
COMFY підтримує благодійний фонд KIDDO. Долучаємось і зараз. Кожну суму вашого внеску для «Я БУДУ..!» ми подвоїмо та перерахуємо до БФ KIDDO на потреби підопічних. Дякуємо за вашу небайдужість.
  • 50₴
  • 100₴
  • 200₴
  • 500₴
  • 1000₴
ДОПОМОГТИ
Поділитися :