Команда, яка допомагає щодня — власні ініциативи співробіників
Окрім соціальної відповідальності бізнесу, є ще один напрямок нашої допомоги — особиста відповідальність кожного. Comfypeople допомагають одне одному, військовим, дітям, тваринам. Частина нашої команди входить до лав волонтерських організацій. Дехто допомагає самостійно, надихаючи інших. Ми віримо, що власними діями та відповідальністю можна досягти значних змін на краще!
Як допомагають comfypeople
CEO компанії Ігор Хижняк
Особисто отримує та погоджує звернення від ЗСУ, СБУ, поліції та волонтерів. Передав частину власного автопарку військовим. Допомагає волонтерам у придбанні найнеобхіднішого, зокрема автівок. Виїжджає на передову з технікою та необхідними речами для військових.
Тетяна, команда COMFY
Відкрила збір на дрон на 400 000 грн, частину якого закрили гуртом, а частина — особистий вклад Ігоря Хижянка. Організувала збір на рації. Особисто купувала та передавала техніку і запчастини для ремонту техніки військовим. Зібрала гроші для притулку тварин. Часто бере участь у різноманітних зборах для ЗСУ.
Вікторія, команда COMFY
Офіційний волонтер, благодійний фонд Аліни Ачкасової. Організовує збори по запиту від військових.
Альбіна, команда COMFY
Організувала 4 збори на допомогу особливим дітям. За запитом купувала необхідне і відправляла напряму сім’ям, а також у дитячий будинок у Ворзелі.
Дізнатися більше
Звіт того, що ми зробили та куди донатили
Інші ініциативи
Ірина, команда COMFY
Офіційний волонтер ГО «Спільна справа для людей». Почала займатися волонтерством з березня 2022 року, прийом дзвінків на замовлення гум. допомоги. Потім повернулася до Харкова і щодня їздила до штабу та продовжувала це волонтерство+допомога у формуванні пакетів, оформленні документів волонтерів та ще додалася робота з документами.
Владислав, команда COMFY
Член правління громадської організації «СТАЛЕВІ ЛЮДИ». Організовують збори для військових (ось, наприклад, закрили збір на тепловізор; закупили зимові шини; провели збір на БПЛА; інвентарний генератор; акумулятори; ліки; закупили амуніцію, теплий одяг; проводили збір матеріалів для окопних свічок; і т.п.). На постійній основі допомагають льдям зі статусом ВПО: гуманітарна допомога їжею, одягом; канцелярією діткам.
Військова кухня
Наші дівчата організували в офісі кухню та щодня готували до 100 порцій гарячих страв для ТРО, пацієнтів лікарень та переселенців.
Телефонна лінія
Контакт-центр COMFY долучився до проекту «Знайди своїх» для допомоги матерям військових рф та рб.